logo


Biznesa augstskola Turība sadarbībā ar LR Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades biroju organizē konkursu "Latvijas 100gades spots", kura mērķis ir apzināt un atklāt jaunas tūrisma vietas, piesaistes, objektus un aktivitātes jauniešiem, kuras varētu iekļaut to vietu skaitā, kuras iesakām apmeklēt Latvijas simtgades pasākumu ietvaros. Konkursā drīkst piedalīties pamatizglītības un vispārējās vidējās izglītības programmu 5. - 12. klašu skolēni (izņemot vakara (maiņu), neklātienes un profesionālās izglītības iestādes), iesniedzot savus ieteikumus par teritorijām, objektiem, pasākumiem vai aktivitātēm, kas būtu interesanti un saistoši jauniešu auditorijai.

Meklētājā ieraksti atrašanās vietu. Ja kartē šo vietu neatrod, ieraksti aptuveno atrašanās vietu un ar peli aizvelc pointeri uz vajadzīgo vietu. Alternatīva: Garums un Platums vietā ieraksti koordinātes.
 
Platums: (Lat)
Garums: (Long)
Maksimālais faila izmērs 50MB (Pieļaujamie foto attēlu formāti: jpg, png, gif. Pieļaujamie video formāti: mp4, avi, mpeg)
Es piekrītu, ka mani personas dati tiek apstrādāti šeit norādītajā veidā un apjomā.*

Lietotāja norādītie dati tiks izmantoti tikai un vienīgi, lai konkursa rīkotāji sazinātos ar konkursa uzvarētājiem.
Piekrītu, ka iesniegtie materiāli tiek pilnībā nodoti konkursa organizatoru rīcībā un var tikt izmantoti nolikumā noteiktajā kārtībā.*
* - Obligāti aizpildāmie lauki